Kellele?


Meie eriline massaažikool on loodud täiskasvanutele, kellele on seksuaalsus ja intiimne lähedus olulised ja huvipakkuvad teemad. Kursused on veebipõhised ja õppida saad endale sobival ajal. Materjalid on detailsed ja kergesti jälgitavad ning sobilikud nii algajale kui edasijõud naudingupakkujale. Videokursused on heaks sissejuhatuseks sellesse keerukasse ja intrigeerivasse teemasse, ent sisaldavad palju erinevaid tehnikaid, mis täiendavad kindlasti ka kogenumate teadmisi ja oskuseid. 

Mitmed spetsialistid on tänaseks veendunud, et teadlik seksuaalne areng ja massaaži kaasamine oma intiimellu võib kaasa tuua lausa üllatavalt positiivseid muutuseid. Kursused on Sinule, kui soovid:

 • õppida oskust teadlikkult partnerit puudutada, et mõjutada keha tundlikkust ja (seksuaal)energia taset,
 • anda ja kogeda erinevaid orgasme: terve keha orgasmid, multi-orgasmid, kehasisesed orgasmid,
 • kasvatada mehe vastupidavust,
 • vabaneda pingetest ja taandada stressi,
 • kasvatada paarisuhtes läheduse ja usalduse tunnet ning tuua oma (voodi)ellu vaheldust

Need on vaid mõned põhjused, miks liituda Naudingute kooliga ja mida kursustelt kaasa võtta.


Mida?

Kõik videokursused sisaldavad ka täispikka näidis massaažisessiooni. Et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioonid viidud läbi vaid päris inimestel. Videod on maitsekad, kvaliteetsed ja lihtsasti jälgitavad. Mitmekesised tehnikad ja detailsed juhendid aitavad omandada oskuseid paarisuhte seksuaalsuse arendamiseks või (taas)leidmiseks. 

Naudingute koolist leiad erinevat videopõhiseid massaažikursuseid, mida saate kohe ka praktiseerima asuda. Seda kõike privaatselt oma partneriga.

Kursused keskenduvad eelkõige lõõgastusele ja naudingule, et äratada meeli ja leida tasakaal suhte füüsilisuse ja emotsionaalsuse vahel. Siinjuures julgustame paarisuhtluses avatust ja koos avastamist. Võibolla on just üks lõõgastav sensuaalne massaaž see, mis toob suhtesse uue hingamise ja viib teid ühisele naudinguid pakkuvale teekonnale. 

Lingam massaaž ehk kuidas puudutada meest
Yoni massaaž ehk kuidas puudutada naist
Sensuaalne rinnamassaaž


Kogu keha massaaž


Väga eriline kingitus


Miks?


Sest kui partnerid võtavad üksteise jaoks aega ja panustavad teadlikult oma suhtesse siis on sellest ainult võita. Mida ühine massaažiseanss teile pakkuda saab?

 • Leiate sügavama kontakti oma armsamaga,
 • kasvatate usaldust,
 • saate teadlikumaks enda ja paarilise kehast, 
 • arendate teadlikkust intiimsuhtes,
 • toote rõõmu ja naudingut nii füüsilisel kui vaimsel tasandil,
 • olete õnnelikumad!


Seksuaalsus on intiimsuhetes oluline tugipunkt. Seepärast peaksime teadlikult panustama oma aega ja energiat ka siia valdkonda. Võtke see aeg, et avastada ja nautida teineteist.


Naudinguterohket teekonda!

Kes?


Meie massaažikursused ei ole loodud vaid teoreetiliste teadmiste põhjal vaid tuginevad ka laiale praktilisele kogemusele. Videokursused viib läbi teadliku seksuaalsuse nõustaja Jaya Shivani. Töötades inimestega erinevatel keha, vaimu ja emotsioonidega seotud teemadel on ta viimased kümme ja enam aastat pühendanud oma elu sellele, et aidata inimestel luua õnnelikumad ja tervislikumad suhted ning seksuaalelu:

“Igal inimesel on õigus olla õnnelik ja terve ning elada elu, mis on nauditav igas hetkes. Kuid see kõik saab alguse meist endast. Olen ise käinud läbi sügava teekonna enda tervendamisel ja enesearengul, mis on kestnud pea 20 aastat. Täna saan ma ausalt öelda, et ma olen oma elus kohas, kus ma olen 90% ajast õnnelik ja rahul. Kuid alati on meie elus see 10%, kus saab veel areneda.

Minu jaoks on olnud seksuaalsus võti oma sisemisele teekonnale asumiseks. See oli päästik, mis hakkas mulle näitama kõiki enda erinevaid varjukülgi ja näitama kõiki haavu, mis vajasid parandamist. Enda tervendamisega nägin, kui väärtuslik on isiklik kogemus ja kui väärtuslik on isiklik kogemus. Jagan oma kogemusest õpitut, et aidata oma klientidel ennast paremini tundma õppida ning jõuda õnnelikuma iseendani."

Jayal on magistrikraad õigusteaduses, õpetaja tunnistus joogas ja tantra. Ta on lugenud sadu raamatuid, käinud arvukatel töötubadel, mis on seotud kõigi enesearengu tasanditega. On korraldanud enesearengu seminare, juhendanud sadu töötubasid ning sellel perioodil töötanud mitme tuhande inimesega. Jaya kirg on jagada teistega kauneid kingitusi, mida ta on oma teel avastanud. Siit koolist leiad mõned neist, et need võiksid ka Sinu elu paremaks muuta.