Liitu ja saa ligipääs kõigile meie kursustele!


Kooliga liitumine on lihtne ja diskreetne - pakume eluaegset ligpääsu kogu Naudingute kooli sisule. Selliselt on kursused Sulle alati veebis kättesaadavad ning ka uued kursused, mis kooli avaldatakse, on Sinule kättesaadavad.

Kursused on veebipõhised ja õppida saad endale sobival ajal. Materjalid on detailsed ja kergesti jälgitavad ning sobilikud nii algajale kui edasijõud naudingupakkujale. Videod on maitsekad, kvaliteetsed ja lihtsasti jälgitavad. Mitmekesised tehnikad ja detailsed juhendid aitavad omandada oskuseid paarisuhte seksuaalsuse arendamiseks või (taas)leidmiseks. 

Kursused, mida Naudingute kool täna pakub:


Liitu kooliga siin:

Pakume ka kuupõhist liitumisvõimalust. Selleks vaata SIIA

* Palun pane tähele, et kuupõhise liitumisega avanevad Sulle kursused järk-järgult.

Kursused


Kooliga liitudes saate juurdepääsu kõigile Naudingud.ee veebilehel avaldatud videokursustele ning ka kõigile uutele kursustele, mis Sinu aktiivse liitumise ajal lisanduvad.

Meie kursused on sensuaalsed, intiimsed ja põhjalikud ning võivad viia Sinu intiimsuhte uuele tasemele! Massaažikursused on mõjutatud tantrast, kuid need ei nõua eelnevat tantrapraktika kogemust. Tehnikad on inspireeritud ja kokku pandud Tai, Marma ja klassikalisest massaažist, taoistlikust punktmassaažist ja õrnast puudutamisest.

Massaažiseanss aitab lõõgastuda ja tõsta keha tundlikkust, ergastada libiidot ja äratada seksuaalsust. Pole tähtis, kas oled algaja või edasijõudnud, kursused on sobilikud igal tasemel praktiseerijale.