Liitu ja saa ligipääs kõigile meie kursustele!


Kursustele ligipääs on lihtne ja mugav: pakume võimalust liituda kooliga ühekordse maksega eluaegseks ligipääsuks või igakuise püsimaksega. Kursused on Sulle mõlemal juhul veebis alati kättesaadavad.

Igakuine püsimakse ei seo Sind pikaajaliste kohustustega - kui soovid tellimust tühistada, siis saad seda teha ilma lisatasudeta. Hiljem uuesti liitudes jätkad samast kohast, kust Sinu teekond pooleli jäi.

Programm kuupõhise makseplaani korral


1. kuu:

Alustame kõige elevusttekitavamatest ja ilmselt enim kõlapinda saanud sensusaalsetest massaažikursustest – Lingami 🍌 ja Yoni 🍑 massaaž. Võib öelda, et need on ka meie kõige informatiivsemad ja mahukamad kursused, sest tehnikaid on palju ja erinevaid ning katsetamist jagub pikemaks. Just info rohkuse tõttu on kursus jaotatud osadeks ning Sinu oskuste lihvimiseks pakuvad need kursused Sulle igal nädalal uusi õpetusi ja nippe. Harjuta, testi ja leia teie lemmikud.


2. kuu:

Üldistades on Lingami ja Yoni massaaž sensuaalse puudutuse õppe aluseks ning just seepärast on need esimesed kursused ka kõige keerulisemad. Puudutused, mida nende intiimsete massaažide käigus pakute on usaldusel põhinevad ja väga isiklikud ning tagasiside ja naudingu kogemine väga individuaalsed. Seetõttu on vajab õppimine ja harjutamine aega, kuid teisel kuul oled kindlasti juba valmis pakkuma pikki naudingurohkeid massaažisessioone. Selleks saad kasutada meie täispikka massaažiseansi videot ja hiljem juba edasijõudnuna kasutada vaid helilist juhendamist.

Teise kuu keskel avaneb Sulle meie koolis rinnamassaaži kursus. Õppimise lihtsustamiseks on kursus jaotatud eraldi loenguteks, et tehnikaid oleks lihtsam meelde jätta ja harjutada. Massaaž on tehniliste oskuste poolest kindlasti lihtsam kui eelnevalt õpitud Yoni massaaž, kuid rindade puudutamine ja seeläbi naudingu pakkumine on tihti seotud tugevalt usalduse, enesekindluse ja ka füüsilise heaoluga, mis tõstab selle lühema kursuse olulisust tugevas paarisuhtes. Massaaži esmane tulemus on nauding kuid lisaks aitab selline puudutus leida kehas tasakaalu füüsilise ja vaimse poole vahel.


3. kuu:

Kolmandal kuul õpid terve keha energiate äratamist ja tundlikkuse tõstmist. Kogu keha massaažikursus sisaldab meie pikimat õppevideot (76 minutit). Kasutage sessiooni läbiviimisel videojuhiseid või hiljem, kui tehnikad on Sulle tuttavad, vaid hääljuhiseid. Massaaži eesmärk on pakkuda partnerile lõõgastust ja naudinguid. 💆


Pärast 3. kuud:

Harjuta! Kõik need oskused, mida siin kursusel õpid, vajavad palju harjutamist. Vaid praktikaga saad puudutusekunsti õppida ning seeläbi õppida oma partnerite vajadusi ja soove tunnetama.

Kursused sisaldavad palju selgitusi visuaalselt (videod), tekstiliselt (kirjeldused) ja räägitult (helifailid). Nagu öeldud, siis infot on palju ning aeg-ajalt tasub naasta läbitöötatud materjalide juurde. Seni kuni Sul on aktiivne konto, on Sul alati ligipääs kõigile juba avanenud kursustele

Peale sissejuhatuse ja esmase massaaži läbiviimise kogemuse saamist tuleb hästi välja kõigile kursustele lisatud helifaili kasutegur. See on üks klientide lemmikdetaile kursuste juures, sest tehnikaid tundes, saad sessiooni läbi viies hääljuhiseid kasutada varjatud abina. Tunned end kindlamalt, kui tead, et massaaži ülesehitust ja liigutuste jäljekord segi ei saa minna.

Lisandumas on veelgi põnevat, aga sellest juba varsti... 🌶️

Liitu kooliga kuupõhise tasuga:

* Palun pane tähele, et kuupõhise liitumisega avanevad Sulle kursused järk-järgult.

Pakume ka eluaegset ligipääsu ühekordse maksega. Selleks vaata 👉 SIIA 👈

Kursused

Liitudes Naudingute kooliga, on sul ligipääs kõigile avaldatud materjalidele ja ka edaspidi lisatud kursustele. Kursused avanevad järk-järgult, et Sul oleks piisavalt aega uurida, harjutada ja neid oskuseid praktikas selgeks õppida:

  • kõigepealt avanevad Yoni ja Lingami massaažikursused,
  • jätkad taoistlikute mõjutustega rinnamassaaži õppimisega ning
  • järgmiseks õpid läbi viima naudingut pakkuvat kogukeha massaaži

Ja peagi on lisandumas veel mitu uut põnevat kursust! 🌶️

Lingam massaaž
Yoni massaaž
Sensuaalne rinnamassaaž
Kogu keha massaaž