Sinu kingitus


Naudingute kooli kinkekaart on omanäoline ja elevust tekitav kingitus. Kinkekaart annab Sulle ligipääsu pooleks aastaks Naudingute kooli. Kursused on sisukad ja diskreetsed ning loodame, et naudid kogu protsessi!

Palun pane tähele, et liitudes lisaksid kindlasti kinkekaardil oleva sooduskoodi ostukorvis välja toodud lahtrisse. Selliselt saame tagada Sulle tasuta ligipääsu ning me ei vaja Su kaardi andmeid.

Vali, millist kinkekaarti soovid kasutada:

NB! ostukorvis sisesta oma unikaalne kood
€129

Registreeri oma kinkekaart ning Sinule 6 kuud TASUTA

Ühekordne 6-kuuline ligipääs, liikmelisus EI UUENE automaatselt.

€88 / 6 kuud

Sinule esimesed 6 kuud TASUTA

Kingitud perioodi lõppedes uueneb ligipääs automaatselt tasuliseks tellimuseks (peale 6 kuu möödumist). *Kui oled edasijõudnum, siis pooleaastase tellimusega võid paluda kursuste varasemat avamist!

This is a subscription product billed on a semi-annual basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.
€22/ kuu

Sinule esimene kuu TASUTA

1 kuu möödudes uueneb Su ligipääs automaatselt tasuliseks tellimuseks. *Tellimuse saad tühistada igal ajal ilma lisatasuta.

This is a subscription product billed on a monthly basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.

Sinu kingitus


Kursustele ligipääs:

Kursused avanevad järk-järgult, et Sul oleks piisavalt aega uurida, harjutada ja neid oskuseid praktikas selgeks õppida:

  • kõigepealt avanevad Yoni ja Lingami massaažikursused,
  • jätkad taoistlikute mõjutustega rinnamassaaži õppimisega ning
  • järgmiseks õpid läbi viima naudingut pakkuvat kogukeha massaaži
  • Kui oled edasijõudnum või kärsitum, siis soovi korral saame Sulle avada kursused kiiremas tempos! Anna meile sellest teada [email protected]


Palju naudinguid! 💫